Whatsapp ikon

HAKKIMIZDA

Markanın Hikayesi

BSL, 1991 yılından bu yana kadın giyim sektöründe özgün tasarımları ve kalitesiyle tanınmaktadır.

Bu gün İzmir, İstanbul, Kayseri, Kıbrıs ve Almanya’da perakende mağazaları ve Kanada, Fransa, Türkiye’de online alışveriş hizmeti sunmaktadır.

Dünya standartlarında üretim kalitesi, geniş renk seçenekleri ve özenle seçile kumaşları ile modanın büyülü dünyasına kapı açıyor.

Profesyonellerden oluşan ekibi ve kaliteli hizmet anlayışıyla, müşteri memnuniyeti için bilgi, beceri ve tecrübeleriyle her alışverişinizde size keyif dolu ve benzersiz deneyimler sunarak müşteri memnuniyeti konusunda sektörün en iyisi olma yolunda ilerlemektedir.

 

BSL Always With You

#ALWAYSWITHYOU mottosu ile İstediği şeyin ne olduğunu bilen ve ona sahip olmak isteyen güçlü kadınların stillerinden ilham alarak modeller tasarlamaktadır. BSL, Gece, iş ve günlük hayatı bir araya getirirken çizgilerin dışına çıkmak ve kendi güçlü dünyasına seyahat etmek isteyen tüm kadınları ürünleriyle buluşturmayı hedeflemektedir.

Dolabında alışılmadık parçalara yer açmak ve ayrıcalığın ritmini kombinlerinde hissetmek isteyen her kadın için zahmetsiz şıklığın sırrını fısıldıyor.

Unutmayın Size En Çok BSL Yakışır