Whatsapp ikon
ARA
Seçimleriniz
  Filtre
  SIRALAMA
  FİLTRELER
  Toplam 574 ürün

  Şık ve Trend Kadın Takımları


  Kadınlar için giyim dünyası, hem tarzlarını ifade etmeleri hem de güçlü bir duruş sergilemeleri için önemli bir araçtır. Kadın takım elbiseleri, bu iki amacı mükemmel bir şekilde birleştiren giyim parçaları arasında yer almaktadır. BSL olarak takım koleksiyonunda ki ürün çeşitliliğini tasarlarken modern çizgiler yakaladığımız birbirinden farklı ve renkli takım kombinleri sunmaktayız. Maskülen

  Kadınlar için giyim dünyası, hem tarzlarını ifade etmeleri hem de güçlü bir duruş sergilemeleri için önemli bir araçtır. Kadın takım elbiseleri, bu iki amacı mükemmel bir şekilde birleştiren giyim parçaları arasında yer almaktadır. BSL olarak takım koleksiyonunda ki ürün çeşitliliğini tasarlarken modern çizgiler yakaladığımız birbirinden farklı ve renkli takım kombinleri sunmaktayız. Maskülen duruşlar ile feminen ruhu birleştiren takım modelleri her sezon rahatlıkla kullanılan ve sevilen modeller arasında bulunuyor. Ofis stilinizden, günlük kahve molalarına ve özel davetlere kadar her ortama uyum sağlayan kadın blazer takımlar stil gücünüzü yükseltecek. 

  Günlük sokak stilinizde tercih edebileceğiniz kadın eşofman takımlar, maskülen tavrınızı ortaya koyabileceğiniz kadın takım elbiseler ve ofis şıklığınızı göz önüne sunabileceğiniz etek-ceket takımlarını BSL takım sayfasında inceleyebilirsiniz.

  Kadın Takım Modelleri

  Kadınlar için hazırlanan takım elbiseler artık çok daha iddialı… Her sezon çok daha yaratıcı ürün seçenekleriyle karşı karşıyayız. Kadınları kombin derdinden kurtaran bu takımlar, tek parça rahatlığından dolayı tercih edilen elbiseleri bile geçecek gibi gözüküyor. Takım elbiseler sizi kombin yapma derdinden kurtarırken aynı zamanda çok daha fazla kombin yapma seçeneği sunuyor. Ruh halinize göre size çok fazla seçenek sunan takım elbiseler BSL'in eşsiz tasarımlarıyla sizlerle. Kadın takım sayfamıza göz attığınızda şık ofis görünümü için kullanabileceğiniz etek ceket takımları inceleyebilir ve altına tercih edeceğiniz topuklu çizmelerinizle şıklığınıza şıklık katıp, gözleri kendinize çevirebilirsiniz.

  1. Pantolon Takım Elbise

  Pantolon takım elbiseleri, iş dünyasında ve resmi etkinliklerde sıkça tercih edilen bir seçenektir. Hem rahat hem de şık bir görünüm sunarlar.

  2. Etek Takım Elbise

  Etek takım elbiseleri, feminen bir tarzı temsil ederken zarif bir görünüm sunar. Özellikle özel davetlerde tercih edilirler.

  Konforundan taviz vermek istemeyen aynı zamanda da şık görünmek isteyen kadınlar için tasarladığımız pantolon ceket takımları kullanarak feminen görüntünüzle şıklığı yakalayabilir,  kombin parçalarını ayrı ayrı kullanmayı da tercih edebilirsiniz.

  Bütün haftanın yorgunluğunu attığınız hafta sonları, kombin yapma derdim olmasın ama şık görüneyim aynı zamanda rahat hissedeyim diye düşünen kadınlar için vazgeçilmez eşofman takımları, değişen ve çeşitlenen tarzlarıyla dolabınız da renk renk yerini almak için hazır. Spor ayakkabı ve şişme yelek yardımıyla tamamlayabileceğiniz kombininizle casual görünüme ve hafta sonuna yapılan her plana hazırsınız.

  Daha Kısa ... Devamını Gör