Whatsapp ikon
ARA
Seçimleriniz
  Filtre
  SIRALAMA
  FİLTRELER
  Toplam 74 ürün

  Kadın Tulum & Şort Tulum Modelleri – 2023 Koleksiyonu


  Tulum moda dünyasında devrim yapmayı başaran ve şüphesiz zamanı yenen bir giyim parçasıdır. Çoğu kadın tarafından kullanılıyor olması sebebiyle geniş yelpaze seçeneğine sahiptir. Tulumlar her türlü hava koşuluna uygun rahat bir giysidir, cinsiyet ayrımı yapmaz ve her yaş için mükemmeldir. Kumaş türüne göre kumaş, kot, keten tulum

  Tulum moda dünyasında devrim yapmayı başaran ve şüphesiz zamanı yenen bir giyim parçasıdır. Çoğu kadın tarafından kullanılıyor olması sebebiyle geniş yelpaze seçeneğine sahiptir. Tulumlar her türlü hava koşuluna uygun rahat bir giysidir, cinsiyet ayrımı yapmaz ve her yaş için mükemmeldir. Kumaş türüne göre kumaş, kot, keten tulum gibi birden çok alternatifi bulunur. Çok yönlü ve rahat giysilerdir, işçi tulumlarından ilham alınarak piyasaya sürülmüştür. Her etkinliğe uygun modeller bulabileceğiniz için gardırobunuzda mutlaka bir adet tulum bulundurmalısınız.

  Kombin kolaylığı ve rahatlığı nedeniyle en klasik ve en çok tercih edilen kot tulum modelleri uzun yıllardır modası geçmeyen bir giysidir. Tişört ve kazaklarla  hem yaz hem kış kombin yapılabilen star parçadır. Rahat bir görünüm için bir çift spor ayakkabı ekleyerek ilgi çekici tarz yaratabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında etek tipi şort tulum gençler arasında en çok kullanılanlardan biridir. Farklı kumaş türlerini ve hatta desenleri kullanarak tüm durumlar için sonsuz kombin modelleri oluşturabilirsiniz.

  Tulumlar kombinlenmesi çok kolay olma özelliğine sahiptir, şık, zarif, cüretkar ve hatta klasik modern olabilirler. Ayrıca yılın her mevsiminde kullanılabildikleri için tek mevsimlik değildirler. Bu genel görünüm, modernliği yansıtmanıza ve rahat olmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda benzersiz stili ve günümüz kadınından ilham alan ve onu hedefleyen koleksiyonlarıyla da dikkat çeker. Stil, esas olarak şehir çizgisini takip eden moda trendleri ile sürekli yenilenir, cesur trendler ile diğerlerinden farklı olan temel giysiler arasındaki kontrastları bulabilirsiniz. Tulum modelleri sadece modern ve casual olmayı yansıtmakla kalmıyor, kendine özgü stili ve günümüz kadınlarından ilham alan ve onları hedef alan koleksiyonlarıyla da öne çıkıyor. Tulum aynı zamanda hamile kadınların en sevdiği giysilerden biridir, çünkü tasarımı göbeği desteklemeye yardımcı olur. Bol paça tulum modelleri geniş ve rahatlığı sebebiyle anne adayları için de muhteşem bir tercihtir.

  Çok yönlülükleri ve aynı zamanda sadelikleri sayesinde her sezon severek kullanabilirsiniz. Farklı zamanlarda kullanmak için diğer kıyafetler ile kolayca birleştirebilirsiniz.  Yaz aylarında bralet ve croplarla kombinlemek için askılı tulum modelleri gençlerin vazgeçilmezidir. Görünüm olarak salopet tulum modellerine benzer ve salopette olduğu gibi bu giysinin askılarını rahatınıza göre ayarlayabilirsiniz. 

  Vücuda oturan giysilerin karakteristik baştan çıkarıcı tarzı, göğüs ve sırtta dekolte ve geniş yakalar, çarpıcı renkler ve hayvan baskısı gibi cesur desenli tulum modelleri daha çekici bir görünüm için kıvrımlarınızı vurgulayabilir. Amacınız dikkat çekmek ve daha enerjik görünmek ise bu en iyi seçeneğinizdir. Parlak renkler ve çarpıcı baskılar seçmek görüntüye tazelik kazandırır.

  Rahat olmanın yanı sıra şık ve zarif olabileceğiniz bulunduğunuz ortamda gözlerin üstünüzde olacağı birçok alternatif vardır. Zarif ve şık bir kıyafet oluşturmak için saten tulum kullanılabilir. Bu eşsiz parçayı ince bir stil ile kullanabilirsiniz. Altın takılar ve el çantaları ince kemerler ve biraz topuklu ayakkabılar yardımıyla da tarzınızı vurgulayabilirsiniz.  Tek yapmanız gereken vücudunuza ve giyeceğiniz ortama göre en doğru tulumu seçmektir. Klasik tulum modelleri dışına çıkarak tarzınızı ortaya koyabileceğiniz modeller için satın almadan önce araştırma yapabilirsiniz.

   
  Daha Kısa ... Devamını Gör