Whatsapp ikon
ARA
Seçimleriniz
  Filtre
  SIRALAMA
  FİLTRELER
  Toplam 447 ürün

  Şık ve Rahat Kadın Pantolon Modelleri


  Her kadın moduna göre farklı kıyafetler giymeyi tercih eder. Kimi kadınlar genellikle elbise giymeyi tercih ederken, kimileri ise pantolon ile daha rahat eder. Bu tercihler tarz ya da gidilecek yere göre çeşitlenebilir. Bunun dışında mevsim koşulları da kıyafetleri etkileyen bir unsurdur. Şunu bilmek gerekir ki pantolonlar dört mevsime de uygun olan kurtarıcı kıyafetlerden biridir. Değişik kumaş ve desenlerle hazırlanan pantolon modelleri, pek çok kadının hayatı boyunca tercih ettiği bir giysidir. Bu parça farklı kombin edildiğinde her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Şık bir bluz ile kombin ettiğiniz pantolon ile bir düğ&uu

  Her kadın moduna göre farklı kıyafetler giymeyi tercih eder. Kimi kadınlar genellikle elbise giymeyi tercih ederken, kimileri ise pantolon ile daha rahat eder. Bu tercihler tarz ya da gidilecek yere göre çeşitlenebilir. Bunun dışında mevsim koşulları da kıyafetleri etkileyen bir unsurdur. Şunu bilmek gerekir ki pantolonlar dört mevsime de uygun olan kurtarıcı kıyafetlerden biridir. Değişik kumaş ve desenlerle hazırlanan pantolon modelleri, pek çok kadının hayatı boyunca tercih ettiği bir giysidir. Bu parça farklı kombin edildiğinde her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Şık bir bluz ile kombin ettiğiniz pantolon ile bir düğüne katılabilir ya da bir blazer giyerek iş yerine gidebilirsiniz. Takılan aksesuarlar ve parçalar ile pantolonu pek çok farklı şekilde kombinlemek mümkündür. Pantolon modelleri ve kombinleri hava koşullarına göre de değişebilir. Yaz mevsiminde keten ve penye kumaşı tercih edilirken, kışın daha çok denim pantolon ya da kadife kumaşı tercih edilebilir. Doğru parçalar ile kombin edildiğinde harika bir hava katan pantolonlar, her yaşta kişinin tercih edebileceği bir parçadır.

  Bedenlere Farklılıklarına Göre Pantolon Önerileri

  Pantolon, her farklı kadın vücudu tipine uygun bir giysidir. Pantolon modeli çeşitlendiğinde, fazla kiloları kapatmak için de harika bir seçenek olabilir. Bacak bölgesi kalın olan kişiler daha çok havuç pantolon ya da palazzo pantolon modelini tercih ederse daha ince bir görünüme sahip olabilirler. Bu pantolon modelleri bol bir şekilde tasarlandığı için fazla kiloları saklamak için muhteşem parçalardır. Bunun dışında genel olarak bol paça pantolonlar ile de fazlalıkları saklamak mümkündür. Boyu kısa hanımlar için yüksek bel pantolon modelleri harika bir seçenek olabilir. Yüksek belli pantolonlar boyu uzun göstermek için birebir bir modeldir. Bacakları ince ve uzun hanımlar genelde her tipteki pantolon modelini tercih edebilir. Dar paça pantolon ile daha ince bir görünüm kazanılabilir. Bütün bu pantolon modelleri her ne kadar öneriliyor olsa da kadınlar istediği tipteki giysiyi tercih etmekte özgürdür. Önemli olan kendinize yakıştırdığınız parçaları giymektir.

  Renkli ve Desenli Pantolonlar

  Son zamanların belki de en popüler parçalarından birisi olan pantolonlar farklı desen ve modeller ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Özellikle de genç kızlar tarafından sıklıkla tercih edilen renkli desenli pantolonlar, ışık saçan parçalar arasındadır. Tabii vazgeçilmez siyah pantolonları göz ardı edemeyiz. Renkli desenler ile üretilmiş pantolonlar daha çok bacakları ince hanımlar tarafından tercih edilse de her vücut tipine sahip kadınlar rahatlıkla giyebilir. Renkli pantolonları bir ceket ile kombin ederek iş yerinize gidebilir, gösterişli takılar takarak bir düğüne katılabilirsiniz. Bu pantolonlar farklı kombin yapıldığında gideceğiniz her yere uygun bir hale gelebilir. Bir stiletto giyip rahatlıkla şık bir davete katılabilirsiniz, spor ayakkabı giyip alışverişe çıkmak da mümkündür. Renkli pantolonları her pantolon modelinde görmek mümkündür. Bol paça pantolon modellerine baktığımızda renkli parçalar görebilirsiniz. Renkli ve desenli pantolonlar dar ya da bol paça olarak tercih edilebilir.

  Rahat Şık İçin Pantolon Önerileri

  Şık olmak için her zaman gösterişli ve parıltılı kıyafetler tercih edilmek zorunda değilsiniz. Rahat parçaları doğru kombin ederek de şık olmak oldukça basittir. Bir kargo pantolon modelini şık bir çanta ile kombin ettiğinizde de şık olabilirken, İspanyol paça pantolon giyerek de şık olabilirsiniz. Bol paça pantolon modelleri şık olmaya çok müsait modeller arasındadır. Bu pantolonları şık bir topuklu ayakkabı ile kombin edebilirsiniz. Yanına alacağınız şık ve sade çantanız ile bir bandana takarak havalı bir tarza sahip olmanız mümkündür. Bunun dışında yapacağınız makyaj da kombinizi oldukça etkileyecektir. Kırmızı bir ruj sürüp kombininizi şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bunun dışında özel bir davete ya da yemeğe gideceğiniz zaman gümüş renkli bir kolye ve bileklik ile şık olabilirsiniz. Herhangi bir pantolon modeli, doğru kombin edildiği zaman her yere uygun hale gelebilir. Şık olmak için illa ki bir elbise ya da parıltılı bir pantolon giymenize gerek yoktur. Sade bir pantolonu şık parçalar ile kombin ederek de mükemmel şıklığa kavuşmak mümkün hale gelir.

  Tarzınızı Tamamlayacak Pantolonlar

  İş yaşamınızda ya da günlük hayatınızda rahatlıkla giyebileceğiniz pantolonlardan birisi ise yırtmaçlı pantolon modelidir. Bu modeli penye kumaş ya da esnek kot kumaş seçenekleri ile bulmak mümkündür. Esnek kumaş hareket açısından rahatlık sağlarken günlük için sıklıkla tercih edilebilen bir kumaştır. Bu pantolonlar ile bir konsere, sosyal aktiviteye gidebilir, rahat bir tişört ve sweatshirt ile kombinleyerek şık olabilirsiniz. Bunun dışında şık bodysuitler ile de tarz yakalamak mümkündür. Spor pantolon modelleri de yine konforlu ve fit kesime sahip olan pantolonlar arasındadır. Bedeninize uygun pantolonu satın alarak farklı parçalarla kombin edebilirsiniz. Bunun dışında her sene modası asla sönmeyen bir başka pantolon modeli daha vardır. Jogger pantolon modeli, senelerdir popülerliğini korumayı başarmış bir modeldir. Bu pantolonun desenli ve koyu renkli bir parça olduğu için olabildiğince sadece kombinleyerek şıklığa ulaşabilirsiniz. Düz siyah bir tişört ya da kazak giyebilir, spor ayakkabı tercih edebilirsiniz. Spor bir şıklık arayanlar ilçin kamuflaj pantolon modeli harika bir seçenek olabilir.

   

   

  Daha Kısa ... Devamını Gör