Whatsapp ikon
ARA
Seçimleriniz
  Filtre
  SIRALAMA
  FİLTRELER
  Toplam 33 ürün

  Tek Omuz Elbise Modelleri – 2024 Koleksiyonu


  Omzun sadece bir kısmının açıkta kaldığı  tek omuz elbise modelleri sezonun en çok kullanılan alternatiflerinden biri haline gelmektedir. Çağımızda hazır giyim ağırlıktadır. Kuşkusuz en popüler seçim
  Omzun sadece bir kısmının açıkta kaldığı  tek omuz elbise modelleri sezonun en çok kullanılan alternatiflerinden biri haline gelmektedir. Çağımızda hazır giyim ağırlıktadır. Kuşkusuz en popüler seçimdir. Hazır ambalajlı ve hazır bir elbise beden ölçülerinize uygunsa muhtemelen girdiğiniz her ortamda elbiseniz dikkatleri toplayabilir. Piyasadaki birçok marka ile seçim çok geniştir. Ayrıca, seçilen markaya bağlı olarak fiyatlar çok farklı olabilir. Özel davetleriniz için tek omuz abiye elbise alırken hata yapmamak için kumaşına ve ambalaj kalitesine dikkat etmelisiniz. Sizi şımartacak bir elbise seçtiğinizden emin olduğunuzda kombinin diğer parçası olan ayakkabı seçiminde de uyum yakalamaya özen göstermelisiniz. Tüm fiziksel kusurlarda olduğu gibi, büyük kollar için bile basit stil hilelerine başvurarak ekstra santimetreyi daha az belirgin hale getirmek mümkündür. Bu bağlamda, geniş kollar ve yumuşak kesimler çok yardımcı olabilir. Kolların sadece bir tanesine ve bilek, omuz veya bel gibi vücudun güçlü yönlerine dikkat çekerler.
  Markaların önerileri, zarif bir minimalizmi ve aynı zamanda yaratıcı bir eksantrikliği keşfetmenizi sağlıyor. Burada dikkat çeken tek noktanın tek omuz detayı olduğu modeller ve drapeler, fırfırlar ve diğer daha karmaşık konstrüksiyonların dozu artırdığı modeller size güçlü bir görünüm kazandırır. Yazlık tek omuz elbise modası oldukça zarif ve daha çok gece görünümüne uygun gibi görünse de, gündüz kokteyllerde de tercih edilebilir.
  Yaz aylarında giyilebilecek hafif kadın elbiseleri arasında bu tek omuzlu elbiseler ekstra gösterişli bir havaya sahiptir. Tek omuzlu elbisenin vücudun şekillerine tamamen uyum sağlamak için fırfırsız bir tasarım izlediği en kavramsal çözümlerden, en koyu siyahın geniş çan ve titiz bir fizikle birleştiği daha zarafet yansıtan elbiselere kadar çeşitlilik gösterir. Hala mükemmel yazlık davet elbisesi arıyorsanız, tek omuzlu bir modele odaklanmanız gerekir. Uzun veya kısa, yapabileceğiniz en göz alıcı seçimi temsil eden tek omuz elbiseler gece davetleri için özellikle saten ağırlıklıdır. Modeller ve tonlarda ise her zevke uygun bir şeyler bulabilirsiniz. Nerede giyeceğiniz konusunda net bir fikre sahipseniz seçimleriniz kolaylaşır. Tek omuz saten elbise ile gece katıldığınız düğün davet mezuniyet törenleri için en dikkat çekici kişi olabilirsiniz. Harika bir omuz askısına sahipseniz tek omuz elbiseye gardırobunuzda yer açmanız gerekebilir. 

  Tek Omuz Elbise Seçiminde Rengin Önemi

  Elbisenin renk seçiminde daha güçlü iddialı tonlara yönelemiyor, sade bir tek omuz elbise seçecekseniz topuklu taşlı sandaletler ve ışıltılı taşlı kolyeler bütünü aydınlatmaya yetecektir. Uzun tek omuzlu elbiseler her renkte harika bir etkiye sahiptir. Zarif siyahtan optik beyaza, asimetrik maksi elbiseler kesimler, yırtmaçlar ve çağdaş şık bir görünüm ile harika bir etki yaratabilirsiniz. Bu yaz 2024 tek omuzlu elbiselerin göz alıcı dozu asimetri + metalik doku kombinasyonu, duyulmamış bir çekicilik zaferidir. Belli belirsiz 80'lerden ilham alan, uzun veya truvakar kolları açık omuz detayıyla birleştiren simli simli kısa model, fitilli bir çizgiye sahip ve bilekten kayışlı sandaletler veya orta topuklu ayakkabılar ile kombinlenebilmektedir. Aksesuarlara gelince, aşırıya kaçmamak daha iyidir. Elbise zaten model itibariyle kendi kendini gösterebilir. 


   

  Daha Kısa ... Devamını Gör